SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Noul Album : Noaptea in Sibiu (40 de poze)

www.sibiul.ro s-a nascut nu pentru ca Sibiul nu ar fi avut site-uri de prezentare pe net. S-a nascut pentru ca noi am zis ca putem sa facem ceva mai bun, ca putem sa punem pe net tot ce ne-am dori noi sa gasim despre orasul nostru.
Aici vrem sa ne spui tu ce ai vrea sa gasesti pe site, ce crezi ca ii lipseste...ce iti place si mai ales ce nu iti place.

User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 05.10.2004 13:38
Am reusit sa-mi fac timp pt inca cateva poze, am ales cele mai bune poze (facute in timpul serii , noaptea sau dimineata devreme) care au aparut la sectiunea Poza zilei, s-au strans vreo 40 :) sper sa va placa ...

La unele din ele nu a fost chiar usor sa fotografiezi tinand cont de conditiile din timpul iernii .. sa te plimbi cu trepiedul noaptea .. sau dimineata pe la 6:30 nu e prea placut .. si mai ales cand vine vorba de reglat aparatul , operatie care nu poate fi facuta cu manusi :( .

Sper sa-mi fac timp sa mai adaug alte poze in albumele Orasul vechi , Panorame 360, Muzeul satului ... si poate sa termin inca cateva albume care le-am inceput mai demult .

Vizionare placuta :P : Noaptea in Sibiu
User avatar
Posts: 593
Joined: 30.01.2004 10:43
PostPosted: 06.10.2004 09:15
vezi de ce te iubim noi atata? pt ca te sacrific pentru noi, pentru oras, pentru arta fotografica..
pozele sunt de o calitate f buna ... te uiti la ele si te intrebi: "damn.... asta ii sibiul in care traiesc ???" multzam pentru aceste poze

PS: drept recunoshtintza am sa te incalzesc eu cand te intalnesc, te alerg cu o bata ceva :)
TOT IO!!!

Return to www.sibiul.ro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron