SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Lyoness - recomanzi si castigi

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 17.04.2011 22:17
la cumparaturi mici nu prea uit nici eu dar de exemplu am luat luna trecuta o plasma un cuptor si o plita si am uitat de fiecare data sa-l folosesc... :( si nu am vazut stickere nicaieri, nici la carrefour, nici la domo, nici la leornado, iar la petromv s-a cam minunat doamna cand am intrebato despre lyoness :D
User avatar
Posts: 21
Joined: 08.09.2008 20:02
PostPosted: 02.05.2011 18:32
Noutate!
Flanco s-a alaturat comerciantilor perteneri Lyoness!
Binenteles cu cardul. :D
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 02.05.2011 20:45
cu realul nimic nimic? parca exista intr-un timp parteneriat si cu ei.
User avatar
Posts: 21
Joined: 08.09.2008 20:02
PostPosted: 02.05.2011 21:04
Realul a fost parterner comercial cu bonuri. Apoi au semnat un nou contract cu Lyoness pentru trecerea pe carduri, contract pe care nu l-au respectat si mai mult decat atat, au vrut sa reduca discountul. Conditiile lor erau inacceptabile asa ca Lyoness a reziliat contractul. Nu stiu ce a fost in capul directorului de la Real, dar a pus in plina criza, in bratele concurentei, 80000 de clienti. Lyoness avea o saptamana mai tarziu, contract cu Carrefour.

Posts: 1
Joined: 12.06.2011 11:13
PostPosted: 12.06.2011 12:09
Pentru GAS -- ITREABA PERSOANA DE LA CARE AI PRIMIT LEGITIMATIA CUM TREBUIE sa procedezi data viitoare cand faci cumparaturi la comercianti care dau reduceri prin lyoness daca nu stie el sa iti explice cauta mai sus la sponsor – Daca nici sponsoru nu stie sa cauti in sus pe linia sponsoriala pe cineva activ care lucreaza si face lyoness de la un sponsor activ vei primi toate informatiile si detaliile te va ajuta sa avansezi si sa faci cariera daca iti doresti aceasta iti va aduce un venit pasiv toata viata ta – cautal pe sponsorul activ de pe linia ta el are tot interesul sa te ajute sa inveti si sa cresti in lyoness -- Raspunsul simplu PREZINTA LEGITIMATIA INAINTE SA DAI BANI LA COMERCIANTI si sigur vei primi reducerile pe care le vezi pe site http://www.lyoness.ro ... Despre benzinari este normal sa se minuneze doamna despre care spui ea nu stie de lyoness -- stie doar de bonurile pe care tu trebuie sa le ai cumparate dinainte si poti plati cu ele astfel primesti reducerea la benzinari OMV.PETROM,LUKoil — Noi ne ajutam si ne invatam directi,indirecti si pe toti din echipa noastra cum sa creasca si sa castige cat mai mult din lyoness.In LYONESS nu sant tinute secret informatiile — AICI in LYONESS este recomandat sa dai INFORMATIILE la toti aceia care crezi ca merita aceasta opotunitate de a castiga din cheltuielile pe care le fac luna de luna – sau celor pe care vrei sa devina parteneri cu tine in aceasta afacere de mare succes — Vrei mai multe detali ma poti suna 0721339995 – 0747176811 – 0765437394 — amedeo mihai — O zi buna si succes in lyoness — noul video foarte explicit pt oricine vrea reduceri la cumparaturi — http://www.youtube.com/watch?v=KSpUO8rT9n4
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 30.11.2011 09:26
se pare ca lyoness nu mai lucreaza cu Carrefour din 20 :)

Posts: 5
Joined: 08.01.2012 14:10
Location: Brasov
PostPosted: 08.01.2012 14:43
Sunt foarte incantat de Lyoness ... deci chiar se merita .
Previous

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron