SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

POZA ZILEI - Arhiva din 2003 pana in prezent

V-am promis de mult timp un nou www.sibiulV-am promis de mult timp un nou www.sibiul.ro dar din diverse motive am tot lungit-o si am cam intarziat. De azi 15.04.2008 Sibiul[v.2] e pe NET!!!
Deoarece dorim sa imbunatatim in continuare portalul asteptam parerile si sugetiile voastre .
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 13.04.2008 22:42
POZA ZILEI

Noua sectiune POZA ZILEI pe scurt:
- arhiva din 2003
- pozele se pot descarca pt diferite rezolutii ( 800x600, 1024x768 1280x1024, 1440x900 si altele )
- se pot adauga comentarii

Incepand cu luna martie 2008 aveti posibilitatea sa descarcati pozele in mai multe marimi, iar in caz ca nu stiti care este rezolutia ecranului trebuie doar sa asteptati putin pana se incarca poza si automat se va colora linkul potrivit pt rezolutia monitorului vostru (vedeti 1280x1024 in imaginea de jos)

Image


COMENTARII

Pentru a adauga un comentariu trebuie doar sa apasati pe butonul ADAUGA UN COMENTARIU din partea de jos a ferestrei:

Image



apoi , in formularul care apare sub buton puteti scrie mesajul vostru.

Image


Dupa ce adaugati mesajul aveti posibilitatea sa il modifciati sau sa il stergeti utilizand butoanele din partea dreapta a comentariului :

Image

Return to www.sibiul.ro v.2 - Sibiul s-a schimbat

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron