SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Raliul Sibiului este în calendarul IRC 2012

Concerte, expozitii, evenimente sportive sau orice alta manifestare de care tu ai aflat spune-o si celor de langa tine.

Posts: 11
Joined: 02.12.2010 11:34
PostPosted: 24.11.2011 13:16
"Raliul Sibiului se va desf??ura în perioada 20 - 22 iulie 2012, iar lungimea traseului va fi de aproximativ 220 kilometri de probe speciale pe macadam ?i asfalt. „Includerea Raliului Sibiului în acest calendar este extrem de important?. Nu doar pentru noi, ci ?i pentru ora?ul Sibiu, pentru România ?i pentru sporturile cu motor de la noi. Sunt foarte bucuros c? munca noastr? din ultimii ani a fost r?spl?tit? acum. ?tiu c? urmeaz? un an foarte greu, dar sunt sigur c? satisfac?iile vor fi pe m?sur?. Am început deja preg?tirile pentru Raliul Sibiului 2012 ?i le mul?umim tuturor celor care ne-au sus?inut ?i celor care sunt al?turi de noi în continuare”, a spus Sorin Itu, organizatorul Raliului Sibiului. "

Posts: 5
Joined: 18.02.2012 19:57
PostPosted: 18.02.2012 20:25
ovidiu.SB wrote:"Raliul Sibiului se va desf??ura în perioada 20 - 22 iulie 2012, iar lungimea traseului va fi de aproximativ 220 kilometri de probe speciale pe macadam ?i asfalt. „Includerea Raliului Sibiului în acest calendar este extrem de important?. Nu doar pentru noi, ci ?i pentru ora?ul Sibiu, pentru România ?i pentru sporturile cu motor de la noi. Sunt foarte bucuros c? munca noastr? din ultimii ani a fost r?spl?tit? acum. ?tiu c? urmeaz? un an foarte greu, dar sunt sigur c? satisfac?iile vor fi pe m?sur?. Am început deja preg?tirile pentru Raliul Sibiului 2012 ?i le mul?umim tuturor celor care ne-au sus?inut ?i celor care sunt al?turi de noi în continuare”, a spus Sorin Itu, organizatorul Raliului Sibiului. "


tocmai ce am intrat pe site-ul oficial pentru mai multe detalii, au un clip de prezentare super tare :mrgreen:

Return to Evenimente Sibiene

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron