SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Club

Se zice ca gusturile nu se discuta.
Ei bine, noi le discutam, pentru ca vrem sa stim parerea ta despre localurile sibiene.

Posts: 1
Joined: 21.12.2011 01:07
PostPosted: 21.12.2011 01:20
Salutare! Nu sunt sibian dar ador Sibiul :). Cel putin de doua ori pe an vin in Sibiu pentru cateva zile. Partea culturala, ca sa zic asa, a orasului o stiu. Am vazut mai toate muzeele si locatiile incarcate de istorie (si frumos). Vin anul acesta in decembrie in Sibiu si as vrea sa cunosc si alte..parti ale Sibiului, si nitica distractie, ca nu stica. As vrea sa mergem intr-o seara/noapte la un club, insa unul ...greu de definit in cuvinte ce vreau! Sa nu fie numai house de alade iti sparge capul. Si nitica muzica disco, pop, etc. Sa fie lume "buna" - adica: sa nu iti fie frica de "cefosii" de acolo, de din aia de stau cu ochii numai la cracii femeii :), fara manelisme de orice fel (nici muzica, nici comportament, nici persoane maneliste). Si nici sa nu fie numai house-areala (poate sa fie dar nu numai! sau nu preponderent) (mentionez ca suntem oameni la 30 de ani - nici pusti dar nici de pe vremea dinozaurilor :) , nici incuiati dar nici total exaltati).

Ca pub am inteles ca sunt recomandate Imperium si Atrium, ca restaurante romantice Fellini si Max. Dar de dansat..unde? :)

Multumesc mult pentru ajutor!

Return to Localuri sibiene

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests