SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Magazin de costume EUROCONF

Se zice ca gusturile nu se discuta.
Ei bine, noi le discutam, pentru ca vrem sa stim parerea ta despre localurile sibiene.

Posts: 2
Joined: 16.06.2010 09:21
PostPosted: 16.06.2010 09:26
Stiti pe cineva care lucreaza acolo? Am nevoie de ceva de la ei. Magazinul se afla pe Bd Victoriei 44A
ym bumsound
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 16.06.2010 15:00
:) de acolo mi-am luat costumul de ginerica, tu ai nevoie de o pila sau nu esti in sibiu si tre sa vb cu cineva din magazin, dar nu ai nici un numar de telefon sau email ?
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc

Posts: 2
Joined: 16.06.2010 09:21
PostPosted: 18.06.2010 06:17
tot costum de ginerica vreau si eu sa iau doar ca pana ajung in iasi de unde sunt eu, costumele sufera o modificare de pret ce nu ma avantajeaza.
am probat unul intr-un magazin si mi-a placut, iar acu incerc sa caut pe cineva pana dau de vreun tip ce face livrarile prin tara. asa am facut cu costumul de absolvire pe care l-am luat direct din duba cu care venise soferul sa aduca marfa la magazin 230 lei fata de 470 cat era in magazin a meritat efortul...:)
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 18.06.2010 09:28
te-ai gandit cumva si la varianta cu un curier rapid ? ii suni pe astia de la magazin, ii rogi frumos sa faca un mic efort, sa ambaleze costumul intr-o cutie si sa sune la Fan Curier, urmand ca tu sa platesti toate taxele (transport si ramburs) care vor fi maxim 30 lei.

Asta daca stii exact modelul si marimea :D
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc

Return to Localuri sibiene

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron