SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Buonavista Banqueting

Se zice ca gusturile nu se discuta.
Ei bine, noi le discutam, pentru ca vrem sa stim parerea ta despre localurile sibiene.
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 13.01.2007 09:29
Am descoperit un restaurant nou, super, cu o atmosfera deosebita si o servire impecabila. Mi s-a parut un loc stilat, in care te simti bine inca de la intrare. Multe lumanarele pe trepte si pe hol, un semineu, sala spatioasa. Mancarea e buna, mai ales snitelul.... Preturile nu le cunosc....dar au avut fantana cu ciocolata la bufet, asa ca inima mea si-a luat zborul....

WC-urile nu-s un dezastru.

Este vorba de Buonavista Banqueting. Singurul punct in minus, dupa parerea mea este ca e cam departe, pe Stefan cel Mare, taman la nr. 193, si daca nu stii exact unde, poti trece pe langa el fara sa il bagi in seama, dar merita o fuga pana acolo.

http://www.buonavistabanqueting.ro
User avatar
Posts: 976
Joined: 17.09.2004 11:18
Location: sibiu
PostPosted: 13.01.2007 11:42
Este in curte la Hidrosib acest restaurant, intr-adevar este f departe , dar nici nu va puteti imagina ce se ascunde in spatele cladirilor neingrijite exterior ..
Foarte frumos local , servirea impecabila, mancarea pe masura, noi ne-am simtit extrem de bine
Un barbat fuge dupa o femeie pana cand il prinde ea...

Posts: 1
Joined: 13.04.2011 19:31
PostPosted: 13.04.2011 19:40
nu inteleg cum inca mai poate sa spuina cineva makar un cuvant despre aceasta companie. am nunta, adica TREBUIA sa am nunta, la cesti idioti si zilele tercute am aflat ca nici makar autorizatie de functionare nu au in spatiuldintre fabrici si uzine.nu am crezut anul trecut cand am auzit ca ganganile mai ca mananca din farfurie cu tine la nunta . acum inteleg de ce nu au primit aprobarile. mai mult decat atat din sursure sigure am aflat ca nu mai au spatiu. iar ei nenorocitii mau sunat sa imi schimbe locatia in cort . Sa isi tina ei nunta cort cu tot neamul lor ! Fetelor feriti-va de acesti tepari. Mai mult decat atat, am ramas fara nunta si fara bani. :biting: :biting:

Return to Localuri sibiene

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron