SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Este Sibiul potrivit pentru un student?

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?

Posts: 1
Joined: 05.04.2015 16:32
PostPosted: 05.04.2015 16:49
Salutari tuturor!
Ca sa nu fac un post infernal de lung o sa trec direct la subiect. Anul trecut am terminat liceul in Focsani si am decis sa aman cu un an facultatea tocmai pentru ca nu m-am putut decide unde sa merg.
Bucuresti-ul este exculs din start desi este un centru universitar destul de recunoscut.M-am gandit ca Sibiul ar fi un oras perfect pentru mine. Nu caut cluburi sau "night life" ci un oras linistit in care sa pot invata si sa fiu inconjurata de oameni frumosi.
Intrebarea mea este: Sibiul e potrivit pentru un student? (chirii acceptabile, facultati, mijloace de transport, etc...)

Posts: 1
Joined: 20.07.2016 16:42
PostPosted: 20.07.2016 16:44
Buna, din cate am citit si eu, cam este exact ceea ce cauti tu.
Eu sunt din Braila si vreau sa ma mut la Sibiu, impreuna cu prietena mea, foarte curand.

In octombrie 2016 banuiesc ca o sa te inscrii la facultate, poate ne mai auzim pana atunci.

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron