SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Cabluri

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?
User avatar
Posts: 125
Joined: 25.10.2006 06:52
Location: Toronto
PostPosted: 25.11.2006 18:59
Mi-as dori sa dispara o data cablurile suspendate din Sibiu, macar din zonele centrale. Pe unde intorci capul privirea se loveste de cabluri, ba de telefon, ba de curent, ba de TV....
Speram ca macar pe Balcescu sa dispara, din pozele voastre realizez ca inca atarna cu ... generozitate peste tot
Attachments
32.jpg
Iata un exemplu...
Mentionez ca imaginea este luata de pe un site, nu e a mea
(113.07 KiB) Downloaded 161 times
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 25.11.2006 19:10
din cate am inteles eu , atarna inca deoarece "suntem in romania" si in general se lucreaza cu viteza melcului . In mod normal ar fi trebuit sa dispara deoarece stalpii de iluminare de pe balcescu au fost pusi in acest scop, adica au cablurile trase pe sub pamant. Sa speram ca pana de sarbatori vor reusi sa ia jos acele cabluri si lampile de iluminare "agatate inca ".
Cea mai bun? metod? de a-l face pe Dumnezeu s? râd? este s?-i poveste?ti planurile tale de viitor.

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron