SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

pt administrator si sef

Aici asteptam mesajele voastre in legatura cu eventualele probleme intalnite pe acest forum, tot aici va vom anunta despre fiecare modificare a forumului.

Posts: 20
Joined: 06.08.2004 00:36
PostPosted: 10.04.2005 20:59
doresc sa discut cu cineva care are drepturi de schimb baner exchange
pt ujn schimb sau, pt o promotieintre sibiu si romantic (site-uri)
scrieti-mi va rog
la http://www.sexshop-romantic.ro
office@sexshop-romantic.ro

Posts: 1
Joined: 07.02.2006 19:35
PostPosted: 07.02.2006 19:47
salut.am vazut panoramele tale de pe dpreview.com-excelente !am si eu o rugaminte : vreau sa ma inregistrez pe dpreview.com , am si eu cateva poze bunicele zic eu , si nu reusesc.Primesc un mesaj de genul :" registration with web based email accounts is not allowed.Please use an isp account. " am folosit si o adresa de email de genul user@home.ro ,si la fel!Ma poti ajuta ? daca da adresa mea este : adrian_burlan@yahoo.com cu multumiri anticipate .Sper sa citesti mesajul meu...
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 07.02.2006 22:20
probabil nu accepta sa te inregistrezi cu ceea ce ei numesc web based account care mai sunt cunoscute si ca "free accounts", in principiu pentru a evita spamul pe forumuri.
Deci ti-ar trebui o adresa de mail de pe un domeniu "platit" , adica nu de astea facute la hotmail yahoo etc.
Bafta
Cea mai bun? metod? de a-l face pe Dumnezeu s? râd? este s?-i poveste?ti planurile tale de viitor.

Return to www.sibiul.ro/forum

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron