SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Bucatarii la comanda

Sau poate trebuia sa spun : Hai sa vedem creativitatea sibianului. Arata lumii pagina ta personala sau alte pagini web facute de tine.

Posts: 1
Joined: 31.07.2012 10:55
PostPosted: 31.07.2012 10:56
In sprijinul acestui proiect, parteneriatul cu Robert Bosch Romania divizia Electrocasnice Incorporabile,
a inceput ca o continuare fireasca a colaborarii de peste 15 ani a firmelor din grupul Exponential, cu concernul Robert Bosch Germania.
Asadar, am pus impreuna un mobilier modular sau clasic de cea mai buna calitate cu electrocasnicele incorporabile Bosch si Siemens
si rezultatul il reprezinta cele cateva zeci de bucatarii pe care le-am realizat pentru clientii nostri in cei peste doi ani de activitate.

Pentru a va putea oferi tot ceea ce aveti nevoie intr-o bucatarie si pentru a o face cu adevarat unica, am alaturat acestora,
si alte nume respectabile cu un prestigiu la fel de generos: chiuvetele din inox si din silgranit de la Blanco,
accesorii pentru mobilerul de bucatarie de la Hafele precum si un al doilea brand celebru de elecrocasnice si chiuvete, Teka.

Pentru mai multe informatii vizitati http://www.bucatariiunice.ro

Return to Site-uri web

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron