SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Tricou cu display

Toti avem preferinte muzicale, unii asculta dance, altii rap sau rnb altii manele. Care crezi ca sunt cele mai bune piese ale momentului?

Posts: 1
Joined: 26.04.2011 11:13
PostPosted: 26.04.2011 14:49
Am vazut acum ceva timp in club o tipa ce purta un tricou cu display care se misca pe muzica. Stie cineva de unde imi pot lua si eu un model mai frumos,mai special?
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 26.04.2011 17:10
tricou cu egalizator, aveam un prieten care vindea asa ceva... ma interesez si te pun in contact daca vrei

Am gasit unu din mesajele lui de prin 2009, nu stiu daca mai vinde tricouri dar poti sa incerci sa iei legatura cu el

"Tricouri cu Equalizer (Club,Party,Birtday party best gift)

SUPER TRICOURI
E-Qualizer-ul e un tricou cu un egalizator grafic luminos incorporat, care e sensibil la sunete. Pe masura ce muzica se face auzita, dungile verticale se aprind treptat in ritmul si in functie de volumul muzicii, exact ca egalizatorul de acasa!
E fabricat din bumbac 100% si are un panou luminos in intregime functional, care reactioneaza la sunetele muzicii, cu o incinta de dimensiuni reduse pentru baterii, care se ascunde cu usurinta intr-un buzunar din interiorul tricoului.

Rezultatul final e un superb tricou sensibil la muzica,ce va atrage atentia tuturor.

SUPER TRICOURI

Tricourile sunt unisex,desemenea egalizatorul poate fi indepartat atunci cand doriti sa spalati tricoul.

Video tricouri:




Tricoul este pe stoc si poate fi livrat imediat dupa cumparare. Bateriile nu sunt incluse
Pentru livrare lasa-ti va rog un e-mail cu modelul dorit,marimea dorita si adresa dvs,expedierea se face la alegerea dvs
fie prin posta romana cu livrare in 3 zile lucratoare cost 10-15 ron
Pentru Sibiu - Bucuresti livrarea gratuita.
Pretul unitar e de 70 RON , pret negociabil la mai mult de 3 bucati luate.

Pentru mai multe informatii ID msg-er Vidockq18"

Posts: 3
Joined: 04.10.2011 14:03
PostPosted: 04.10.2011 14:09
doamne...ce chestie..nu am mai vazut:))...foarte tare

Return to Muzica

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron