SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Miss Univers 2009

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 26.08.2009 22:06
Putem considera ca Miss Univers 2009 este o…chestie frumoasa, dar fatuca de anul asta, cu celulita, par pe maini si semne dobandite (urme de operatii)…nu e cu nimic mai buna decat o fatuca din piata care-mi vinde rosii la kil.
Nu spun doar eu asta ci insasi coroana de Miss avand personalitatea si demnitatea ei nu a vrut sa ….
citeste in continuare
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
User avatar
Posts: 1035
Joined: 13.05.2007 16:45
Location: Sibiu
PostPosted: 27.08.2009 10:54
na si ce?! doamne fereste!! ptr voi mai nou, o femeie trebuie sa fie perfecta, sau sa fie om inainte de toate?! ok, urmele de celulita nu isi prea aveau locul acolo, dar urmele de la operatia de apendicita ce mai au?! ca doar nu a facut-o din placere!
perfectilor!
ma abtin....sau nu....
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 27.08.2009 13:27
mai e totusi miss world si poate de aceea asteapta lumea de la cea mai frumoasa femeie din lume, chiar sa fie cea mai frumoasa si nu sa fie frumoasa ca e "tunata" sau sa zicem e faina, pacat ca are celulita si nu stiu ce urme de operatii. Miss World cam trebuie sa fie "cea mai" fara alte "modificari" ca daca nu facem miss photoshop si ii da fiecare drumu la imaginatie.
Cea mai bun? metod? de a-l face pe Dumnezeu s? râd? este s?-i poveste?ti planurile tale de viitor.
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 28.08.2009 08:02
Miss fotoshop e o idee grozava...
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron