SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

„M-am spovedit, m-am impartasit! Da-i naiba!”

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
Becali este liber!

S-a facut dreptate!
2
40%
Trebuia sa ramana in arest!
3
60%
 
Total votes : 5

User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 17.04.2009 19:58
Sa multumim lui Dumnezeu ca JUSTITIA e pe roate, dar daca-si baga vreun aghiuta coada intre spite!

Dupa doua saptamani de puscarie Gigiocondiarul a facut baie...in multime! Carevasazica hop-top, adica pac-pac, nu mai reprezinta pericol public.
Declaratiile facute la iesirea din arest m-au oripilat. Aveam certitudinea ca omul asta cand vorbeste nu spune nimic, dar ieri a inceput sa vorbeasca in dodii, adica a combinat prostia cu dramul de filosofie piperana incercand in acelasi timp sa regurgiteze ce i-au bagat avocatii-n cap.

Elucubratiile: „M-am spovediiit...m-am impartasiiiit!”, „Paiii....a fost si-un politai, dar n-am vrut eu sa zic!”, „Dai vointa – iei putere”, „Facatura e de jooos, dupa aia se spune DA, liber!”, „Ce mai conteaza dom`ne? Da-i naiba! Sunt liber! Sunt acasa!” traduse din becaliana in gigelistica suna cam asa:

CITESTE IN CONTINUARE...
User avatar
Posts: 185
Joined: 24.05.2008 06:50
PostPosted: 18.04.2009 04:03
Nu zic k becali e curat... ca e sfant, corect sau altceva... nu il venerez sau asa , desi tin cu steaua... pt ca la comentariile pe care le face se observa ca nu e intreg la minte, dar dupa parerea mea nu e singuru' care face ilegalitati, nu`i singuru' care sa merite arestat, pun pariu ca si cei "De sus" care au dat ordinele sa fie arestat nu sunt curati... nici un patron din fotbal nu e "100% legal" aici e vb de bani, cineva vrea k el sa fie infundat si intrun fel sau altu sa puna mana pe averea Becali sau macar pe o parte, sa fim seriosi ca faptu ca i`o tinut pe aia 2-3 ore acolo o fi ea sechestrare, da si daca era sa stea in baza politiei nu`si mai gasea masina cu siguranta, nici cum o actionat el nu`s de acord, da nu o fost raniti, batututi sau lucruri de genu' ... si eu puteam sa jur k el isi va petrece Pastele acasa, k intrun fel sau altu' si la Dumnezeu merge cu banii :)
addicted 2 snowboard
User avatar
Posts: 138
Joined: 21.12.2008 07:43
PostPosted: 20.04.2009 13:38
Dupa parerea mea, Becali a trebuit sa fie "dat deoparte" la o afacere mai mare....si cum alt fel sa fie scos din joc decat prin arest.
Si ca "cireasa de pe tort" sa fie mai mare DNA a declarat (nu stiu unde am citit exact) "trebuie ca sa facem un exemplu din formatori de opinie, sa se vada ca justitia romana nu doarme"
Si ca sa dau si eu cu parerea la spusele lor => :-@
Fishing......4ever, but only in C&R

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron